Forum Pirotechniczne

Jest to forum poświęcone pirotechnice.

NIE MA TU KOMNAT ZAMKNIĘTYCH.

Znajdziesz tu przpeisy materiałów wybuchowych,których nie ma nawet na VmC!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za skutki używania opisanych tu przepisów! Wszystko robisz na własne ryzyko! Podane tu informacje są dostępne w internecie i wielu książkach,dostępnych w bibliotekach nie są więc czymś zakazanym. Należy pamiętać i mieć świadomość, że materiały pirotechniczne są niebezpieczne dla zdrowia i życia twojego jak i innych. Wszystko podane informacje są w celach edukacyjnych, dla miłośników chemii, a nie TERRORYSTÓW. Więc jeszcze raz się zastanów, czy na pewno chcesz ryzykować!

DOSTĘP DO DZIAŁÓW O MATERIAŁACH WYBUCHOWYCH PO ZALOGOWANIU


#1 2023-10-22 12:47:35

scomander

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2023-10-22
Posty: 1
Punktów :   

Kolorowa świeca dymna do trzymania w ręku

Dzień dobry

Potrzebuję wykonać kilkanaście (a może i dziesiąt) świec dymnych różnokolorowych do wykorzystania w sesji zdjęciowej.
Nie mam niestety czasu na próby i doświadczenia z proporcjami aby uzyskać jak najlepszy efekt dlatego pytam osób co może się już trochę na tym znają.

Przede wszystkim głównym założeniem jest bezpieczeństwo aby tego kopcącego samoróba można było wziąć do ręki i ukierunkować odpowiednio dym aby żadne palące się odłamki z niego nie leciały ani żeby nie było żadnego płomienia z tego. Sam dym.
Ogólnie im gęstszy dym i im dłużej się będzie kopcić tym lepiej.

Widziałem na yt fajny przepis, że zrobili świece jakie trzymali w ręku ale na bazie KClO3, laktozy i sody ale KClO3 w Polsce bez żadnych oświadczeń nie jest dostępny

Kupować gotowców nie chcę bo licząc koszty patrząc na zapotrzebowanie wyjdzie grubo ponad 1k na sam dym... a gdzie reszta?

Offline

#2 2023-10-30 15:38:04

ArcaneArtisan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2023-09-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kolorowa świeca dymna do trzymania w ręku

Przy sesjach zdjęciowych nie wiem czy bym ryzykował z dymamy własnej produkcji, próbowałem i już wole nie kombinować bo potem wychodzą plamy na ubraniach albo wgl nie wypały. Teraz po prostu biorę te dymy https://pyrotechshop.pl/product-pol-36- … a-B-G.html bo zawsze jest z nimi wszystko dobrze, a ja mam mniej stresu na głowie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
krotoszyn.zbiorniki-betonowe360.pl Apartment @ Ondas do mar condominium masaże w Ciechocinku malarz warszawa cena