Forum Pirotechniczne

Jest to forum poświęcone pirotechnice.

NIE MA TU KOMNAT ZAMKNIĘTYCH.

Znajdziesz tu przpeisy materiałów wybuchowych,których nie ma nawet na VmC!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za skutki używania opisanych tu przepisów! Wszystko robisz na własne ryzyko! Podane tu informacje są dostępne w internecie i wielu książkach,dostępnych w bibliotekach nie są więc czymś zakazanym. Należy pamiętać i mieć świadomość, że materiały pirotechniczne są niebezpieczne dla zdrowia i życia twojego jak i innych. Wszystko podane informacje są w celach edukacyjnych, dla miłośników chemii, a nie TERRORYSTÓW. Więc jeszcze raz się zastanów, czy na pewno chcesz ryzykować!

DOSTĘP DO DZIAŁÓW O MATERIAŁACH WYBUCHOWYCH PO ZALOGOWANIU


#1 2013-12-10 04:25:08

mavedon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-10
Posty: 1
Punktów :   

niebieski ogień, współpraca

Witam,

jest to moja pierwsza wizyta na forum, nie znam się na chemii ani nie jestem jej pasjonatem. Już tłumacze o co chodzi. Mój post dotyczy propozycji współpracy, mianowicie w roku 2014 będę pracował nad realizacją filmową, do której potrzebuje uzyskać niebieski ogień a nawet ognisko. Czy ktoś z forumowiczów mógłby pomóc w uzyskaniu takiego koloru ognia albo byłby zainteresowany formą współpracy?

Pozdrawiam serdecznie,
Mateusz

Offline

#2 2014-01-17 22:44:01

Seterus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 13
Punktów :   

Re: niebieski ogień, współpraca

Do tego to ty kolego węglanu miedzi potrzebujesz. Będziesz musiał poszukać takowego związku, a jak nie znajdziesz to kup siarczan miedzi i zsyntezuj węglan. Są setki tutków jak to zrobić. Wpisz na jakimś forum "otrzymywanie węglanu miedzi". Jest to banalnie proste. Siarczan rozpuszczasz w wodzie, to samo z sodą oczyszczoną ze sklepu (węglan sodu). Te roztwory mieszasz i bodajże szczelnie zamykasz, a po jakimś tam czasie przez filtr do kawy i suszysz to co na tym filtrze masz. Chyba jakoś tak to było

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com Tu Guesthouse Przeprowadzki Warszawa boite de vitesses manuelles