Forum Pirotechniczne

Jest to forum poświęcone pirotechnice.

NIE MA TU KOMNAT ZAMKNIĘTYCH.

Znajdziesz tu przpeisy materiałów wybuchowych,których nie ma nawet na VmC!!!

Ogłoszenie

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za skutki używania opisanych tu przepisów! Wszystko robisz na własne ryzyko! Podane tu informacje są dostępne w internecie i wielu książkach,dostępnych w bibliotekach nie są więc czymś zakazanym. Należy pamiętać i mieć świadomość, że materiały pirotechniczne są niebezpieczne dla zdrowia i życia twojego jak i innych. Wszystko podane informacje są w celach edukacyjnych, dla miłośników chemii, a nie TERRORYSTÓW. Więc jeszcze raz się zastanów, czy na pewno chcesz ryzykować!

DOSTĘP DO DZIAŁÓW O MATERIAŁACH WYBUCHOWYCH PO ZALOGOWANIU

UWAGA NA PRZYPAŁY Z CBS ,ABW i Już 3 osoba ma przypał w MW!!!Filmiki dodawać z kawiarenek internetowych!!!

#1 2011-08-24 10:36:03

sss

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 16
Punktów :   

wyrzutnia gwizdek star mine

tu piszcie o star minach i dawajcie fotki z przed i z odpalenia.Jakie lifty stosujecie jakie   gwiazdki i czym pimerowane i jake przybitki

Offline

#2 2011-08-26 17:37:53

qba666666

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: wyrzutnia gwizdek star mine

to jest temat o star minach. Co chcesz żeby On złączył?Na początku dam wam dobrą radę.korpus lub możdzierz zrócie conajmniej 4 mm grubości.Dopuszcza się metal ale tylko jeśli jest pod ziemią tak że wylot nie wystaje na powierzchnie ziemi.Najlepiej zrobić tak w zimie: kopiecie dziurę dajecie starmine(wodoodporny korpus;zapalnik elektryczny )tak aby dziura była większa od korpusu i zalewacie wodą.Za kilka godzin przychodzicie odpalić.Woda zwiększa swoją objetosc gdy zamarza ściskając korpus.Do takiego starmina można dać duży lift ale radze nie przekraczać 1/4 masy gwiazdek dla P.cz. bo gwiazdki rozwalą się w pył.Oglądałem filmy z odpaleń starminó polowa z nich miała zapalnośc gwiazdek poniżej 60%.Trzeba dobrze pimarować.Do liftu dodajcie 5 %alu żeby była większa zapalność.Gwiazdki posypcie odrobiną zmielonego prochu.Przybitka jedna kartka A5 i taśma klejąca na wylocie która też zapobiegnie napadania śniegu do korpusu gdy będziemy czekać na zamarznięcie wody wokól korpusu.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
porn movies więcej magazynowanie i tranpsort leków nagumie projekty